از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

۵۲ رسم با هم بودن

وضعیت موجود
قیمت 35000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

پنجاه و دو رسم با هم بودن

نویسندگان:

راضیه ایزدی

محمدرضا عابدی

 

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

اگر زندگی زوجی خود و دیگران را به‌خوبی مشاهده کنیم، متوجه فعالیت‌های مشترکی می‌شویم که همۀ زوج‌های دنیا در سنتی‌ترین تا متمدن‌ترین جوامع مشغول انجام آن هستند.

اگر این فعالیت‌ها را که همه‌روزه انجام می‌شوند، دقیق‌تر مشاهده کنیم، می‌توانیم به واقعیتی دیگر پی ببریم و آن اینکه این فعالیت‌ها تداوم دارند و هر روز و هر زمان تکرار می‌شوند و باز اگر بررسی خود را دقیق‌تر و دقیق‌تر کنیم، متوجه می‌شویم این فعالیت‌ها نمی‌توانند انجام نشوند. اگر از خود بپرسیم چرا در زندگی زوجی فعالیت‌های مشترکی وجود دارد که تداوم دارند و باید انجام شوند، ذهن مان در پاسخ می‌گوید: «خب، زندگی زوجی است و ”رسم“ زندگی زوجی این است.»

این رسم از کجا آمده است؟

رسوم قوانین نانوشته‌ای هستند که از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شوند و کارکرد دارند.

به‌راستی، کارکرد رسم‌های موجود در زندگی زوجی چیست؟ والدین به‌منظور بهینه‌سازی زندگی زوجی فرزندان شان، گاهی به‌طور مستقیم، این رسوم را آموزش می‌دهند؛ ولی غافل از اینکه بچه‌ها این رسوم را قبلاً در زندگی زوجی والدین خود و دیگر زوج‌های دوروبَر، مشاهده و کپی‌برداری کرده‌اند.

کتاب حاضر به معرفی 52 رسمی می‌پردازد که بنابر قاعده، لازم است در زندگی زوجی در جریان باشد تا بتواند زندگی زوجی را از زندگی فردی متمایز کند.

 

 

نام انتشارات: حدیث راه عشق

سال: 1398

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 5000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 196

شابک:

978-622-6120-10-4