از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تابلو کاشی لعاب دار طرح ما را به جز تو در همه آفاق یار نیست 8تکه

وضعیت موجود
قیمت 200000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تابلو کاشی لعاب دار طرح ما را به جز تو در همه آفاق یار نیست

8 تکه

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تابلو کاشی دیوارکوب لعاب دار طرح ما را به جز تو در همه آفاق یار نیست - هشت تکه

 

تابلو کاشی لعاب دار طرح ما را به جز تو در همه آفاق یار نیست-8تکه با قابی از جنس چوب توسکا انتخاب خوب و مناسب برای علاقه‌مندان به آثار تزیینی با هویت ایرانی ،هنر صنایع دستی و خط است.متن تابلو کاشی لعاب دار با طرح مارا به جز تو-8تکه روی کاشی لعاب دار فیروزه ای رنگ اجرا شده و ظاهر سنتی و بسیار زیبایی را دارا به خط نوشته شده داده است و همچنین رنگ آجری زیر لایه لعاب حس اصالت کار و ایرانی و سنتی بودن را به ما می دهد.

 

ابعاد هر یک از کاشی های تابلو کاشی لعاب دار، ده در ده سانت می باشد و هشت کاشی کنار هم قرار گرفتند.همچنین در متریال تابلو بسیار دقت شده تا از مواد درجه یک استفاده شود تا بر زیبایی این اثر بی افزاید و بتواند انتخابی بسیار مناسب برای هدیه های رسمی می باشد تا در روی دیوار منزل و اداره و محل کار شما نقش ببندد و هنر لعاب برداری و خط روی دیوار منزل و دفترکارتان باشد تا نمایانگر اصالت و حسن سلیقه‌ی شما باشد.یک حلقه در پشت قاب تابلو هشت تکه وجود دارد تا بتوانید آن را به دیوار آویزان کنید.

 

وزن کلی دیوار کوب کاشی لعاب دار طرح ما را به جز تو در همه آفاق یار نیست-8تکه، 2250 گرم است. و کیفیت لعاب و تراش آن بسیار عالی و قابل توجه است.اگر به دنبال یک تابلو برای هدیه دادن و به یادگار گذاشتن هستید،قطعا تابلو  هشت تکه با طرح یار ما، انتخاب بسیار مناسبی برای هدیه دادن خواهد بود.

 

مشخصات تابلو کاشی لعاب دار طرح ما را به جز تو در همه آفاق یار نیست-8تکه:

ابعاد : 26x46x3 سانتی متر

وزن : 2250 گرم

متن : یار ما

جنس : کاشی لعاب دار

قاب : چوب توسکا

خط : استاد گنجعلی