16512

درباره ما

ایده اولیه فروشگاه اینترنتی CDhoo به سال 1379 بازمی‌گردد. در آن سال‌ها تازه مردم با اینترنت آشنا شده بودند و با همان مودم‌های کم‌سرعت کار می‌کردند.

تعداد محدود نرم‌افزارهای ایرانی نخستین کالاهای ارائه شده در CDhoo بود. این وب‌سایت در مدت کوتاهی به مرجع فهرست نرم‌افزارهای ایرانی تبدیل شد.

حالا پس از دو دهه فعالیت پرفراز و نشیب، CDhoo با تجربه، شناخته‌شده و ایمن در عرصه توزیع محصولات فرهنگی و سبک زندگی تلاش می‌کند. این بستر دسترسی تمام ایرانیان را به محصولات فرهنگی مورد نیاز فراهم می‌نماید.

در دنیای پرمشغله امروز که زمان به عنصری گران‌بها تبدیل گردیده، فروشگاه اینترنتی نقش مؤثری در صرفه‌جویی زمان مشتریان ایفا می‌کند و مشتری تنها طی دقایقی کوتاه و چند کلیک، محصولات مورد نظرش را دیده، مقایسه کرده، قیمت و ویژگی‌های آن را بررسی و در نهایت به سبد خرید خود اضافه می‌کند.

از مزایای فروشگاه اینترنتی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

صرفه‌جویی در زمان تلف‌شده در ترافیک

صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت و آمد

افزایش دقت در انتخاب محصول

از مزایای فروشگاه اینترنتی CDhoo تیم کارآمد و حرفه‌ای است که از محصولات اطلاعات کامل و جامع دارند. نقطه قوت دیگر خریدِ مطمئنِ کالاهای اصل و باکیفیت، راهنمایی و مشاوره رایگان به مشتریان برای بهترین انتخاب و در نهایت، تلاش بر صداقت و جلب اعتماد مشتریان است.