16512

شیوه های پرداخت

  1. پرداخت در محل

این روش ویژه ارسال کالا برای خریداران شهر اصفهان می‌باشد که تمایل به پرداخت وجه درب منزل دارند. در این روش پس از ثبت سفارش توسط خریدار، کالا با پیک برای وی ارسال می‌گردد. تعرفه ارسال این روش با توجه به مسافت و حجم کالا متغیر می‌باشد.

مشتریان ساکن شهر اصفهان می‌توانند علاوه بر پرداخت وجه سفارش به صورت آنلاین یا کارت به کارت، وجه سفارش خود را در محل و هنگام دریافت سفارش به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارت‌خوان پرداخت نمایند.

مشتریان دیگر شهرهای ایران لازم است وجه سفارش خود را به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

جهت پرداخت مبلغ سفارش، دو روش متفاوت پرداخت در نظر گرفته شده است:

  1. پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه اینترنتی)

پرداخت آنلاین به معنی انتقال وجه با استفاده از اینترنت می‌باشد که سریع‌ترین روش جهت انجام تراکنش‌های مختلف است. بنا بر این انتخاب این روش به عنوان روش پرداخت باعث تسریع روند پردازش سفارش‌های شما می‌گردد.

شما می‌توانید پس از ثبت سفارش خود، از طریق درگاه اینترنتی بانکی هزینه سفارش را پرداخت نمایید. در صورت پرداخت موفق، فرآیند پردازش سفارش ادامه یافته و سفارش وارد مرحله آماده‌سازی و ارسال می‌گردد. پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

  1. پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه آنلاین را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلام شده کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه‌های خودپرداز و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از همان روش آنلاین جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب CDhoo:

0101878087004 بانک ملی ایران، به نام مهدی ساغری زاده

شماره کارت:

6037997370597479

بانک ملی

به نام مهدی ساغری زاده

راهنمای پرداخت اینترنتی:

جهت انجام پرداخت اینترنتی داشتن یکی از کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب کشور الزامی است. هنگام پرداخت اینترنتی به چند مورد از اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود نیاز خواهید داشت:

شماره کارت: یک شماره 16 رقمی که بر روی کارت درج شده و 6 رقم ابتدای آن مشخص‌کننده بانک صادرکننده کارت است.

رمز پویا یا رمز خرید اینترنتی: برای پرداخت اینترنتی لازم است از قبل رمز اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. این رمز به صورت پیامک از سوی بانک به گوشی شما فرستاده می‌شود.

کد اعتبار سنجی دوم (CVV2): این کد شماره شناسایی دوم مشتری می‌باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و بر پشت یا روی کارت‌ها درج شده است.

تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت‌های بانکی درج شده است.