16512

رویه ارسال سفارش

مشتریان می‌توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روش‌های ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می‌باشد.

در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می‌گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش به‌صورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می‌باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تأخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخ‌گو و پرداخت‌کننده خسارت نمی‌باشد.

هزینه ارسال

هزینه‌های ارسال بر اساس روش ارسال انتخابی، وزن کالا و مسافت تا مقصد، توسط سیستم محاسبه می‌گردد.

مدت زمان تحویل سفارش

سفارش‌های شهر اصفهان: مدت زمان تحویل کالاها در شهر اصفهان کمتر از 3 ساعت پس از نهایی کردن سفارش است.

توجه: سفارش‌های شهر اصفهان به دلیل قابل پیش‌بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک، در بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می‌گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می‌باشد.

سفارش‌های ارسال شده توسط پست و باربری:

سفارش‌هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردد، در صورتی که قبل از ظهر نهایی شده باشد، همان روز تحویل پست یا باربری خواهد شد، اما اگر بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهد گردید.

شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 5 روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند، یعنی کالا از تمام جنبه‌های ظاهری بررسی و در صورتی که فاقد ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود. چنانچه بسته‌بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه‌خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و ضمن تهیه صورت‌جلسه، موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع دهد.

در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (به منزله دریافت کالا به صورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا به دلیل آن که مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچ‌گونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارش‌هایی که پرداخت آن‌ها آنلاین بوده، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش‌دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و آنلاین پرداخت کرده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل‌گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید.

تحویل کلیه سفارش‌ها درب ورودی ساختمان خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی CDhoo جهت رفاه حال خریداران گرامی، کالاهای خریداری شده را به روش‌های زیر ارسال می‌نماید:

  1. پست پیشتاز

زمان تحویل سفارش در این حالت با در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، بین 48 تا 72 ساعت کاری خواهد بود.

  1. ارسال باربری

این روش ویژه ارسال عمده کالاها برای خریداران ساکن شهرستان‌هاست. در این روش هزینه حمل به صورت پس‌کرایه از دفتر باربری در اصفهان تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار می‌باشد. نشانی دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید، لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید و یا با هماهنگی باربری و پرداخت وجه بیشتر، کالا از طریق باربری تا درب منزل خریدار ارسال می‌شود.

در این روش کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، لذا پذیرش کالا به صورت سالم از باربری به عهده خریدار می‌باشد و فروشگاه اینترنتی CDhoo هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال شکستگی، ضرب‌دیدگی و پارگی کارتن کالا بعد از تحویل به باربری ندارد.