از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تابلو کاشی لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عج) 8 تکه

وضعیت موجود
قیمت 180000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تابلو کاشی لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عج)

8 تکه

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تابلو کاشی دیوارکوب لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عج) - 8 تکه

 

تابلو کاشی لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عج) - 8تکه با قابی از جنس چوب توسکا انتخاب خوب و مناسب برای علاقه‌مندان به آثار تزیینی با هویت ایرانی ،هنر صنایع دستی و خط است.متن تابلو کاشی لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عجل الله) -8تکه روی کاشی لعاب دار فیروزه ای رنگ اجرا شده و ظاهر سنتی و بسیار زیبایی را دارا به خط نوشته شده داده است و همچنین رنگ آجری زیر لایه لعاب حس اصالت کار و ایرانی و سنتی بودن را به ما می دهد.

 

ابعاد هر یک از کاشی های تابلو کاشی لعاب دار، ده در ده سانت می باشد و هشت کاشی کنار هم قرار گرفتند.همچنین در متریال تابلو بسیار دقت شده تا از مواد درجه یک استفاده شود تا بر زیبایی این اثر بی افزاید و بتواند انتخابی بسیار مناسب برای هدیه های رسمی می باشد تا در روی دیوار منزل و اداره و محل کار شما نقش ببندد و هنر لعاب برداری و خط روی دیوار منزل و دفترکارتان باشد تا نمایانگر اصالت و حسن سلیقه‌ی شما باشد.یک حلقه در پشت تابلو کاشی لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عج) -8تکه وجود دارد تا بتوانید آن را به دیوار آویزان کنید.

 

وزن کلی دیوار کوب طرح یا قائم آل محمد، 2250 گرم است. و کیفیت لعاب و تراش آن بسیار عالی و قابل توجه است.اگر به دنبال یک تابلو برای هدیه دادن و به یادگار گذاشتن هستید،قطعا تابلو هشت تکه با طرح یا قائم آل محمد، انتخاب بسیار مناسبی برای هدیه دادن خواهد بود.

 

مشخصات تابلو کاشی لعاب دار طرح یا قائم آل محمد (عج) -8تکه:

ابعاد : 26x46x3 سانتی متر

وزن : 2250 گرم

متن : یا قائم آل محمد (عج)

جنس : کاشی لعاب دار

قاب : چوب توسکا