از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تابلو کاشی لعابدار خط کوفی 8

وضعیت موجود
قیمت 60000 تومان
رتبه ی این کالا: 3.0

تابلو کاشی لعابدار خط کوفی

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تابلو کاشی دیوارکوب لعابدار خط کوفی

 

تابلو کاشی لعابدار خط کوفی با قابی از جنس چوب توسکا انتخاب خوب و مناسب برای علاقه‌مندان به آثار تزیینی با هویت ایرانی ،هنر صنایع دستی و خط است. متن تابلو کوفی روی کاشی لعاب دار فیروزه ای رنگ اجرا شده و ظاهر سنتی و بسیار زیبایی را دارا به خط نوشته شده داده است و همچنین رنگ آجری زیر لایه لعاب حس اصالت کار و ایرانی و سنتی بودن را به ما می دهد.

 

ابعاد تابلو کاشی لعابدار خط کوفی پانزده در پانزده سانت می باشد .همچنین در متریال تابلو بسیار دقت شده تا از مواد درجه یک استفاده شود تا بر زیبایی این اثر بی افزاید و بتواند انتخابی بسیار مناسب برای هدیه های رسمی می باشد تا در روی دیوار منزل و اداره و محل کار شما نقش ببندد و هنر لعاب برداری و خط روی دیوار منزل و دفترکارتان باشد تا نمایانگر اصالت و حسن سلیقه‌ی شما باشد. یک حلقه در پشت قاب تابلو کاشی وجود دارد تا بتوانید آن را به دیوار آویزان کنید.

 

وزن کلی دیوارکوب کاشی لعابدار خط کوفی 400 گرم است.و کیفیت لعاب و تراش آن بسیار عالی و قابل توجه است. اگر به دنبال یک تابلو برای هدیه دادن و به یادگار گذاشتن هستید، قطعا تابلو کاشی مجموعه کوفی انتخاب بسیار مناسبی برای هدیه دادن خواهد بود.

 

مشخصات تابلو کاشی لعابدار خط کوفی :

ابعاد : 15x15x3 سانتی متر

وزن : 400 گرم

متن : علی

جنس : کاشی لعاب دار

قاب : چوب توسکا