از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتاب 2000 دستورالعمل مجرب

وضعیت موجود
قیمت 25000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

2000 دستورالعمل مجرب،به همراه 100 دستورالعمل کارگشا و 26 کرامت منتشر نشده از شیخ نخودکی

نویسندگان : حسین آقایی - احمد بانپور

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در مقدمه آمده است:کتاب حاضر که مجموعه ای اصلی و کامل از ادعیه, اذکار, اسماء الهی و دستورالعمل های مجرب و معتبر می باشد که  نیاز خوانندگان را در حد امکان برآورده می سازد. مطالب این کتاب از منابع معتبر استخراج شده و تقدیم خوانندگان می گردد و به این منابع در پاورقی اشاره شده است و اگر در موارد انگشت شمار, منبع دعایی نیامده از کتاب تحفه ی رضویه علامه جلیل القدر و مجتهد بزرگوار سید رضی رضوی می باشدکه قبلا توسط حقیر ترجمه و چاپ شده است.مسئولیت برآورده شدن یا عدم استجابت آن فقط در انحصار خداوند متعال می باشد و در این کتاب همانند یک گزارشگر عمل شده است هرچند بسیاری از آنها مجرب و یا از زبان زبان اولیاء خدا آمده است.

این کتاب در نه بخش تنظیم شده است:

بخش اول خواص آیات قرآن

بخش دوم خواص اسماء الهی

بخش سوم توسعه معاش و پرداخت قرض

بخش چهارم درمان بیماری ها

بخش پنجم برآورده شدن حاجات ( آیات قرآن )

بخش ششم توسل به معصومین علیهم السلام

بخش هفتم دستور هایی برای بچه دارشدن

بخش هشتم برآورده شدن حاجات (نماز)

بخش نهم دستورالعمل های اخلاقی و کارگشا از مرحوم شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

سوره حشر

200 ـ از امام صادق علیه السلام نقل شده است برای قضاء حوائج و تسهیل امور مهم چهل روز و هر روز یک مرتبه سوره حشر را بخواند و چنانچه در طی چهل روز قطع شود دوباره شروع کند اکثر علما بر مجرب بودن آن اعتراف کرده اند.

201 ـ در طب الائمه آمده است: محمد بن اسحق بن ولید از امام صادق علیه السلام روایت می کند که فرمود: آیه 21 سوره حشر تا پایان سوره را با حالت طهارت بخوان که برای ساکن شدن درد, ورم و رفع ضعف شنوایی خوب است که در فصل بیماری ها قسمت ورم بدن توضیح مفصل تر آن آمده است.

202 ـ در روایت دیگر آمده است: هر که در روز چهارشنبه هفتاد مرتبه آیه « هو الله الذی لا اله الا هو عالم الغیب و الشهادة هو الرحمن الرحیم » ( حشر 22 )بر اهل علم و قلم پیروز شود و فتوحات برای او دست دهد و حاجات او برآورده شود و غنی گردد.

206 ـ آیت الله کشمیری درباره روش ختم سوره حشر گوید:سوره حشر مخصوصا چهار آیه آن دارای امتیازات بسیار است: یک روش خواندن آن به ایت طریق است که یک روز اربعین از ر وز اول یک مرتبه, روز دوم دو مرتبه, تا روز چهلم چهل مرتبه و برای مرتتبه دوم( چهل روز دوم ) عکس اول شروع می ش ودتا اربعین دوم تمام شوداین عمل  برای استجابت دعا خوب است.دو مرتبه در نجف اشرف به این طریق خواندم.

 

نام انتشارات: ضامن آهو

سال: 1394

شمارگان: 3000

شابک:

978-964-7824-28-9