از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

هدیه پرماجرا مراقبت از نوزاد و شیرخوار

وضعیت موجود
قیمت 23000 تومان
رتبه ی این کالا: 3.0

هدیه پرماجرا

مراقبت از نوزاد و شیرخوار

هدیه‌ای پرماجرا، همراه با تلخی و شیرینی، گریه و خنده، تب و بیماری. برای نگهداری درست از این هدیه گرانبها به دانش کافی نیازمندیم.

مباحثی همچون مراقبت از نوزاد و شیرخوار اعم از شیوه‌های صحیح در آغوش گرفتن نوزاد، مسائل مربوط به پوشاک اعم از جنس، رنگ، راحتی، قابل شستشو بودن و...

 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۱۰۸۲ بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

فرزند هدیه‌ای از جانب پروردگار است. هدیه‌ای پرماجرا، همراه با تلخی و شیرینی، گریه و خنده، تب و بیماری. برای نگهداری درست از این هدیه گرانبها به دانش کافی نیازمندیم. در کتاب هدیه پرماجرا مباحث مراقبت از نوزاد و شیرخوار اعم از شیوه‌های صحیح در آغوش گرفتن نوزاد، مسائل مربوط به پوشاک اعم از جنس، رنگ، راحتی، قابل شستشو بودن و... بیان شده است تا راهنمای والدین در انتخاب لباس مناسب باشد. این کتاب برنامۀ خواب، عادت‌های شبانه شیرخواران و مسائل مربوط به خواب آنها را برای مخاطب بیان کرده است. همچنین علل و انواع گریه نوزاد را برای فهماندن زبان گریه به مادر و پدر آموزش داده است.

مقوله دیگر استحمام شیرخوار است که طریقه حمام کردن و وسایل مورد نیاز آن در کتاب هدیه پرماجرا شرح داده شده است. همچنین به بهداشت دهان و دندان نوزاد و شیرخوار توجه کرده و انواع بیماری‌های شایع شیرخواران با درمان‌های کاربردی به شیوۀ طب سنتی برای والدین آموزش داده شده است. لازم است ذکر کنیم محتوای آموزشی این کتاب به صورت تصویری و کاربردی است.

 

 

نام انتشارات: مرکز تحقیقات رایانه‌ ای حوزه علمیه اصفهان

سال: 1398

نوبت چاپ: اول

شمارگان: 1000

قطع: رقعی

تعداد صفحه: 144

شابک:

978-600-6146-73-7