16512

فرهنگ نامه پیامبر(ص) در قرآن کریمشناسه کالا: 1299

  • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۲۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰ تومان
%
  • شماره شناسنامه اثر :

نقد و بررسی اجمالی فرهنگ نامه پیامبر(ص) در قرآن کریم

فرهنگ‌نامه پیامبر(ص) در قرآن کریم
ششصد نکته درباره شناخت و معرفی پیامبر اسلام از منظر قرآن کریم
ارائه کتاب «فرهنگ‌نامه پیامبر(ص) در قرآن کریم» مشتمل بر بیش از ششصد مدخل اصلی و ده‌ها نکته تفسیری، تحلیلی و اجتماعی در باره شناخت و ...
 

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه 30007650001082 بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

درباره شخصیت پیامبر اسلام(ص)، در سده‌های گذشته، صدها اثر پدید آمده است که عمدتاً بر پایه روایات و اخبار تألیف شده‌اند. این آثار، با وجود ارزشمندی‌شان، به دلیل استناد به منابع روایی، گاه محل مناقشه نیز قرار گرفته‌اند؛ اما کتاب «فرهنگ‌نامه پیامبر(ص) در قرآن کریم»، منبع دست‌اوّلی برای شناخت پیامبر مکرم اسلام(ص) است و بر پایه آیات قرآنی فراهم آمده که منبعی «قطعی الصدور» است و جایی برای درنگ یا مناقشه در آن نیست.

نکته مهم اینکه در زمینه تدوین فرهنگ‌نامه‌‌ای تحلیلى، آن هم با نگرش به عصر رسالت، مسائل و موضوعات جدید و پرسش‌های نسل نو، کارى جامع انجام نگرفته است. ازاین‌رو، بر آن شدیم که در این فرهنگ‌نامه، مفاهیمى را که شکلی عام و کلى دارند، در یک مجموعه دانشنامه‌ای با مدخل‌ها و ارجاع به موضوعات متداخل قرار دهیم؛ موضوعاتی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم با پیامبر(ص) ارتباط دارد و همچنین، کلمات و واژگانی که هدف از ذکر آنها، شناخت ابعاد وجودی پیامبر اکرم(ص) است. در این تحقیق گسترده، تنها به ذکر آیات بسنده نشده است؛ بلکه از طریق تحلیل و کشف ساختار شبکه‌اى آن که مرتبط با حیات شریف پیامبر(ص) است، به کنکاش، دقت و مطالعه پرداخته‌ایم. در این فرهنگ‌نامه، بیش از ششصد مدخل اصلی و ده‌ها نکته تفسیری، تحلیلی و اجتماعی در باره شناخت و معرفی پیامبر گرامی اسلام(ص) از منظر قرآن کریم آمده است.

 

مشخصات فنی فرهنگ نامه پیامبر(ص) در قرآن کریم

شناسه محصول

  • شماره شناسنامه اثر

نظرات کاربران برای: فرهنگ نامه پیامبر(ص) در قرآن کریم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید