16512

دانشنامه قرآنی سلسبیلشناسه کالا: 178

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی دانشنامه قرآنی سلسبیل

متن کامل، ترجمه (متنی، گویا و منظوم) و تفاسیر (5 تفسیر) و جستجوی پیشرفته
آموزش روخوانی، تجوید، فصیح‌خوانی و حفظ و نیز ترتیل و تلاوت‌های مجلسی

اگر برای خرید تمایل به عضویت در سایت ندارید،

فقط کافی است نام محصول را به سامانه 30007650001082 بفرستید

همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

این دانشنامه شامل بخش های زیر است:

1- دانشنامه : شامل: متن کامل قرآن کریم با خط عثمان طه. ترجمه : 14 ترجمه فارسی – 8 ترجمه انگلیسی – ترجمه به 27 زبان دیگر. تفاسیر : تفسیر المیزان ، نمونه ، نور ، مجمع البیان و تفسیر اطیب البیان. شأن نزول آیات. ترجمه منظوم : ترجمه تمام آیات قرآن بصورت قصیده و شعر. اعراب قرآن : 2 دوره تجزیه و ترکیب کامل قرآن کریم به زبان فارسی و عربی. ترجمه کلمه به کلمه : نمایش ترجمه فارسی زیر کلمه ای قرآن همزمان با حرکت اشاره گر بر روی کلمه مورد نظر. ترتیل : 2 دوره کامل ترتیل قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار و شیخ ماهر المعیقلی همراه با نمایش مقامات آیات . ترجمه گویای قرآن کریم. فرهنگ الفاظ و ریشه های قرآنی : فهرست کامل الفاظ قرآن به همراه ریشه الفاظ ( بیش از 19200 لفظ) و آیات مربوط به هر لفظ و آدرس کامل هر آیه و همچنین امکان جستجو در الفاظ . فرهنگ موضوعی آیات : گسترده ترین فرهنگ موضوعی آیات قرآن کریم با بیش از 68600 موضوع و زیر موضوع همراه با نمایش آیات مربوط به موضوع انتخاب شده و توضیح کامل موضوعات در هر آیه به همراه آدرس کامل آیات و امکان جستجو در موضوعات .فرهنگ واژگان قرآن : فهرست کامل واژگان قرآن ( بیش از 2050 واژه) به همراه توضیح کامل تمام معانی واژه بر اساس کتب معروف لغوی و توضیح معنای واژه در هر آیه به همراه لیست کامل آیات و آدرسها.

امکانات :
امکان انتخاب ترتیل توسط هر قاری و یا ترجمه گویا به صورت مجزا و یا دو به دو و یا هر سه با هم. امکان تعیین تعداد دفعات تکرار هر آیه به اندازه دلخواه برای هر یک از ترتیل ها و ترجمه گویا به صورت مجزا و جداگانه به همراه نمایش مقامات آیات. نمایش ترجمه فارسی زیر کلمه ای قرآن همزمان با حرکت اشاره گر بر روی کلمه مورد نظر. امکان نمایش زیر آیه ای تمامی ترجمه ها ( 51 ترجمه به 29 زبان زنده دنیا و 2 تجزیه و ترکیب به زبان فارسی و عربی) همزمان با حرکت اشاره گر بر روی آیه مورد نظر. نمایش ویژه آیات بصورت سطر به سطر به چهار صورت مختلف و زیبا همراه با زمینه تصویری. امکان جستجو در متن قرآن و ترجمه ها و تفاسیر و دیگر اطلاعات همراه با امکان انتخاب دامنه جستجو بر اساس کل قرآن و یا سوره و آیه مورد نظر و همچنین نوع جستجو بصورت جستجوی ترکیبی و یا عطفی و یا نبودن کلمه و ... . امکان بزرگنمایی صفحات قرآن و پنجره های ترجمه ها و تفاسیر و دیگر موارد. امکان مشاهده و مقایسه همزمان 2 پنجره متن در ترجمه ها و تفاسیر و دیگر اطلاعات. امکان جستجو ، یادداشت برداری و پرینت در هر پنجره بصورت مجزا. امکان تغییر کامل محیط کاربری به سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی. امکان تغییر رنگ آیات ، رنگ آیه در حال پخش ، رنگ دور آیات و رنگ زمینه آیات به رنگ دلخواه در صفحات قرآن به رسم الخط عثمان طه و همچنین امکان انتخاب عکس دلخواه برای زمینه صفحات ( در هر کدام از دو صورت نمایش عادی آیات و نمایش ویژه) امکان تغییر رنگ ، سایز و قلم پنجره های ترجمه و تفاسیر و ... امکان تعیین دامنه تلاوت بر اساس سوره و آیه ، جزء ، حزب و صفحه.
امکان ذخیره دامنه و فراخوانی دامنه های ذخیره شده در هنگام باز کردن مجدد برنامه. امکان دسترسی سریع به قسمت مورد نظر از قرآن بر اساس سوره ، آیه ، جزء ، حزب و صفحه. ذخیره آخرین سوره و آیه پخش شده و تمامی تغییراتی که در صفحه توسط کاربر اعمال شده است و فراخوانی آن در زمان باز کردن مجدد برنامه .
2- آموزش روخوانی : آموزش روخوانی قرآن در 12 جلسه به شیوه ای جدید و پویا نمایی (صوتی و تصویری) همراه با مثال و تمرین در هر درس .
3- آموزش تجوید : آموزش تجوید قرآن در 10 جلسه به شیوه ای جدید و پویا نمایی شده همراه با مثال و تمرین در هر درس .
4- آموزش فصیح خوانی : آموزش فصیح خوانی قرآن کریم در 14 جلسه به شیوه ای جدید و پویا نمایی شده همراه با مثال و تمرین در هر درس .
5- آموزش حفظ : آموزش حفظ قرآن کریم با امکان تعیین محدوده حفظ ، تکرار و تمرین به چندین صورت متنوع.
6- تلاوتهای ماندگار : مجموعه ای از تلاوتهای مجلسی قاریان مشهور ایران و جهان همراه با نمایش آیات و ترجمه و تشخیص مقامات .
7- کتابخانه و مقالات : مجموعه ای از کتب و مقالات قرآنی بصورت دسته بندی موضوعی با امکان جستجو ، یادداشت برداری ، چاپ ، تغییر قلم و ...
8- داستانهای قرآنی : مجموعه کاملی از تاریخ انبیاء و قصص قرآنی به همراه امکانات کامل متنی.
9- احکام قرآن : مسائل شرعی ، احکام فقهی و استفتائات قرآنی 16 تن از مراجع معظم تقلید همراه با امکانات کامل متنی.
10- آداب و فضائل : آداب قرآن ، آداب مربوط به قاری و مستمع قرآن ، آداب ختم قرآن ، دعاهای قرآنی ، آیات و روایات در مورد فضائل قرآن ، فضائل قرائت قرآن ، فضائل فراگیری و حفظ قرآن و ... همراه با امکانات کامل متنی.
11- استخاره : روایات استخاره ، آداب و نکات ، روش ، دعا و زمان استخاره ، همراه با امکان انجام استخاره قرآنی.
12- نگارخانه : مجموعه ای از تصاویر نسخ خطی قرآن به همراه شرح تصاویر خوشنویسی شده آیات و تابلوهای هنری قرآن.
13- نواها : مجموعه ای از نواها و تواشیح های کاملاً قرآنی همراه با زمینه تصویری.

مشخصات فنی دانشنامه قرآنی سلسبیل

شناسه محصول

  • شماره شناسنامه اثر

نظرات کاربران برای: دانشنامه قرآنی سلسبیل

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید